Views Megarow (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Placeholder tokens
sk: Nahrádzajúce tokeny

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: <em>Edit @type</em> @title
sk: <em>Upraviť @type</em> @title
