Views Megarow (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Views
sv: Vyer

en: Placeholder tokens
sv: Ersättningstecken

en: settings page
sv: inställningssida

en: <em>Edit @type</em> @title
sv: <em>Redigera @type</em> @title
