Views Megarow (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Views
az: Görünüşlər

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title
