Views Megarow (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Placeholder tokens
bo: Tokensགནས་བཟུང་རྟགས།

en: <em>Edit @type</em> @title
bo: <em>@type</em>@title<em>་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད</em>
