Views Megarow (7.x-1.7) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Views
de: Ansichten

en: Placeholder tokens
de: Platzhalter-Tokens

en: settings page
de: Einstellungs-Seite

en: <em>Edit @type</em> @title
de: <em>@type bearbeiten</em> @title

en: Override settings
de: Einstellungen überschreiben

en: Megarow table
de: Megarow-Tabelle

en: Megarow Settings
de: Megarow Einstellungen

en: Close text
de: Text des Schlüssel-Buttons
