Views Megarow (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title
