Views Megarow (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Views
he: היבטים

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: settings page
he: דף הגדרות

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title
