Views Megarow (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: <em>Edit @type</em> @title
hr: <em>Uredi @type</em> @title
