Views Megarow (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: Views
is: Gagnasýn

en: <em>Edit @type</em> @title
is: <em>Breyta @type</em> @title

en: Megarow content
is: Megarow innihald

en: Megarow title
is: Megarow titill
