Views Megarow (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: Views
ro: Vizualizări

en: Placeholder tokens
ro: Token-uri substituente

en: settings page
ro: pagina configurări

en: <em>Edit @type</em> @title
ro: <em>Editare @type</em> @title
