Views Megarow (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Edit
it: Modifica

en: Links
it: Collegamenti

en: Views
it: Viste

en: Placeholder tokens
it: Simboli segnaposto

en: <em>Edit @type</em> @title
it: <em>Modifica @type</em> @title
