Views Megarow (7.x-1.7) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು
