Views Megarow (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Views
mr: याद्या
