Views Megarow (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Views
nl: Overzichten

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: Override settings
nl: Instellingen overschrijven

en: Megarow content
nl: Megarow-inhoud

en: Megarow title
nl: Megarow-titel

en: Title of the megarow displayed on top of the content.
nl: Titel van de Megarow weergeven boven de inhoud.

en: Override the node edit form with Views Megarow
nl: Overschrijf het node-bewerkformulier met Views Megarow

en: Allows Views Megarow to override the path node/%node/edit.
nl: Laat Views Megarow het pad node/%node/edit overschrijven.

en: Override the user edit form with Views Megarow
nl: Overschrijf het gebruiker-bewerkformulier met Views Megarow
