Views Megarow (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Edit
tr: Düzenle

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Views
tr: Görünümler

en: <em>Edit @type</em> @title
tr: @title <em>@type düzenle</em>
