Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Depth
ar: العمق

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Path
ar: المسار

en: Menu item
ar: رابط
