Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Depth
be: Глыбіня

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: Menu item
be: Пункт меню
