Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Depth
ca: Profunditat

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Menu item
ca: Element del menú
