Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Path
eo: Vojo

en: Menu item
eo: Menuero
