Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Depth
es: Profundidad

en: Default
es: Por defecto

en: Views
es: Vistas

en: Path
es: Ruta

en: Menu item
es: Elemento de menú

en: matches
es: coincide
