Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu item
eu: Menu itema
