Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Depth
fi: Syvyys

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Path
fi: Polku

en: Menu item
fi: Valikon kohta
