Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Depth
fr: Profondeur

en: Default
fr: Par défaut

en: Views
fr: Vues

en: Path
fr: Chemin

en: Menu item
fr: Élément de menu

en: matches
fr: correspondent
