Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Depth
gl: Profundidade

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: Menu item
gl: Elemento do menú
