Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: Depth
id: Kedalaman

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Path
id: Jalur

en: Menu item
id: Pokok menu
