Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Depth
it: Profondità

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Path
it: Percorso

en: Menu item
it: Voce del menu
