Views Menu Reference (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Depth
oc: Prigondor

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Path
oc: Camin

en: Menu item
oc: Element de menú
