Views Menu Reference (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Depth
az: Dərinlik

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol
