Views Menu Reference (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Depth
cs: Hloubka

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: Menu item
cs: Položka menu
