Views Menu Reference (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Depth
he: עומק

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Path
he: מיקום

en: Menu item
he: קישור בתפריט
