Views Menu Reference (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Depth
hr: Dubina

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Menu item
hr: Izbornička stavka
