Views Menu Reference (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Depth
lt: Gylis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: Menu item
lt: Meniu punktas
