Views Menu Reference (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Depth
mr: खोल

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Path
mr: रस्ता
