Views Menu Reference (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Depth
pt: Profundidade

en: Default
pt: Predefinido

en: Views
pt: Visualizações

en: Path
pt: Caminho
