Views Menu Reference (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Depth
ro: Adâncime

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Path
ro: Cale

en: Menu item
ro: Articol de meniu
