Views Menu Reference (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Depth
sv: Djup

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Path
sv: Sökväg

en: Menu item
sv: Menyval
