Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ
