Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Depth
et: Sügavus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Path
et: Tee

en: Menu item
et: Menüüelement
