Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Depth
hi: गहराई

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Path
hi: मार्ग

en: Menu item
hi: मेनू आइटम
