Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Depth
hu: Mélység

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Path
hu: Útvonal

en: Menu item
hu: Menüpont
