Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Depth
lv: Dziļums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements
