Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: None
pl: Brak

en: Depth
pl: Głębokość

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Path
pl: Ścieżka

en: Menu item
pl: Element menu
