Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Depth
pt: Profundidade

en: Default
pt: Padrão

en: Path
pt: Caminho

en: Menu item
pt: Item de menu
