Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None
ru: Нет

en: Depth
ru: Глубина

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Path
ru: Путь

en: Menu item
ru: Пункт меню
