Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Depth
tr: Derinlik

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Path
tr: Yol

en: Menu item
tr: Menü öğesi
