Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: None
uk: Немає

en: Depth
uk: Глибина

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Path
uk: Шлях

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: matches
uk: к-сть детектувань
