Views Menu Reference (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Path
bg: Път

en: Menu item
bg: Елемент от меню
