Views Menu Reference (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Menu item
cy: Eitem dewislen
