Views Menu Reference (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Depth
is: Dýpt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Path
is: Slóð

en: Menu item
is: Valmyndahluti
