Views Menu Reference (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Depth
fa: عمق

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Path
fa: مسیر
